Güvenlik

Pastamalzemeleri'nde gizlilik esastır.

Bunun en önemli bölümü de alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin gizliliğidir.

Pastamalzemeleri.com'dan yapacağınız alışverişler için kredi kartınızı kullanmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz internet ortamına geçmeden önce SSL teknolojisi ile şifrelenmekte ve sunucularımıza şifreli kod olarak aktarılmaktadır. Bu teknoloji ile üçüncü şahısların bu bilgilere erişmesi mümkün olmamaktadır.

Kart numaranız hiç bir şekilde veritabanımıza kayıt edilmemekte, bu da güvenliği arttırmaktadır.

Diyelim ki bir lokantaya akşam yemeğine gittiniz. Kredi kartı bilgilerinize kaç kişinin ulaşabildiğini hiç düşündünüz mü? Kartınızı uzattığınız garsona güvenlikle donatılmış bir bilgisayardan daha mı çok güveniyorsunuz? Yada kasiyer'e? Ya da lokanta sahibine? Muhasebecisine?

Sanal ortamda alışveriş daha güvenlidir. Uzmanlar içine hiç insan faktörü karışmayan otomatik bir şifrelemenin en güvenli yol olduğu konusunda hemfikirler.

Dünyadaki milyonlarca internet kullanıcısı gibi siz de günün 24 saati gönül rahatlığı içinde internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

(*) Pastamalzemeleri'ta sunulan bazı hizmet ve ürünler, kredi kartı seçeneği dışında peşin olarak da satın alınabilmektedir. Bu husus ilgili hizmet veya ürün sayfasında gösterilmektedir.

SSL teknolojisinin yanısıra, tüm üyelik bilgileriniz kişisel şifreniz (Password) ile de korunmaktadır. Veritabanımızda ve sunucularımızda hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini saklamadığımız gibi, kişisel üyelik ve seyahat profili bilgilerinin korunmasında da azami çaba ile en ileri teknolojileri kullanarak sistemimizi Firewall donanım ve yazılımları ile de korumaktayız.